VCP Vs VAG CAN PRO 5.5.1 do VW PASSAT B7 3C (- VW46)?

VW PASSAT B7 już 3C (- VW46), na przykład modelu 2013, start tematu: jeśli o riginal VCP lub VAG CAN PRO 5.5.1 mogą pracować: ECU odczytu, EEPROM? ECU odczytu, EEPROM? Logowanie odkrycie kodu? (Kody dostępu Security) programowanie, itp? Real Sprawdź przebieg czy korekta? (Check Przebieg ważne, nie ważne korekta)?

 

Odpowiedź:

  1. Z oryginalnego VCP

Z oryginalnego VCP nie jestem pewien, czy trzeba dodać linia K-na, ale to powinno działać. Dodałem kopalnię na wszelki wypadek, do wykorzystania w przyszłości.

Logowanie kod stwierdzenie , wierzę, trzeba znać kod co najmniej 1, aby móc z niego korzystać. Starałem się znaleźć login dla HVAC, ale nie jest możliwe bez znajomości jednego kodu dostępu (B8 nie są znane żadne kody).

Pro gramming jeśli trzeba kodowanie tak, kodowanie nie jest szczegółowo jak VCD, ale wszystkie opcje są tam, jeśli wiesz, co zmienić. Mają inny sposób parametryzacji za pomocą automatec kody PR i plików ZDC. Zwykle używam VCD do tego. I dont understand automatyzację bardzo dobrze.

Można włączyć keyless wejście , które nie są dostępne z vas5054a lub VCD, na module aktywacji VIM trzeba dodatkowo płacić.

Konserwacja: Mają jeden funkcje kliknięcia (OCF) jak tylnych klocków hamulcowych, regeneracja, belki reflektor, kodowanie akumulatora.

korekta przebieg nie wierzę, że jest to możliwe.

Niektórzy ludzie byli w stanie usunąć CP nowej CU ale nie coś należy spróbować (można je odczytać i zmodyfikować EEPROM), bo trzeba znać dokładnie zakres adresów, a następnie zastąpić istniejące informacje jednostkę sterującą tutaj.

 

 

  1. VAG CAN PRO 5.5.1

Z klonów nie masz dostępu do menedżera pobierania. Nie można pobrać ogromną listę ChRL i ZDC plików.

 

VAG CAN PRO 5.5.1 można odczytać przebieg z EDC16 też, ja testowałem na VW Golf 6.

To jest funkcja, która VAG CAN PRO 5.5.1 wygrywa oryginalny VCP.

Original VCP Vs VAG CAN PRO 5.5.1 for VW PASSAT B7 3C (- VW46)?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Car diagnostic tool i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *