Jak zmienić język na Diagbox 7.83

Ta informacja tutaj ma na celu pomóc zmienić język Lexia stabilna wersja v7.83 , zwłaszcza dla PP2000 działa dobrze, ale lexia nie można zmienić język.

 

Po zainstalowaniu języka i klawiatury w systemie Windows i ustawić programów non-Unicode, aby powrócić do preferowanego języka w systemie lokalizacji, można zmienić język w DiagBox uwalnia do v7.72 przez menu i ręcznie dla późniejszych wydaniach.

Recenzję: 
http://blog.obdexpress.co.uk/2016/11/05/change-language-in-lexia3-pp2000-diagbox/

Myślę jednak, że punkt brakowało w Twoim przypadku jest ustawienie języka dla programów „non-Unicode”, przedstawionych w pierwszej migawki. Prawdopodobnie trzeba być podłączony do Internetu dla niektórych aktualizacji. Można powrócić do angielskiej USA później i nadal pracować ze swoim języku.

Zauważ, że to działa na wszystkich systemach Windows (XP, 7, 8 i 10), a także we wszystkich wersjach DiagBox (7,57 i 7,72 są pokazane na załączonych migawek).

diagbox-windows7-zmiana-język-1diagbox-windows7-zmiana-język-2diagbox-windows7-zmiana-język-3diagbox-windows7-zmiana-language-4diagbox-windows7-zmiana-język-5

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Car diagnostic tool i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *