Jak rozwiązać DigiMaster 3 Card CD stracone?

Pytanie Klient: 
zgubiłem kartę CD w digimaster3 , możemy zainstalować na DigiMaster 3 Oprogramowanie? 
Odpowiedź OBDexpress.co.uk : 
1.Preparations, można kupić w nowej nowej Karty SD 8GB puste. 
2.GO do Yanhua TECH na oficjalnej oprogramowanie do donwload Witryna: 
http://iccdp.com/download/page.do?page=3

DigiMaster 3 1.8.1704.23

Oprogramowanie downlods 3.Po, ty Jeżeli rozpakować w oprogramowaniu File Po pierwsze, na skopiować go do nowego nowej karty SD, tam jest instrukcja obsługi w The Karze Package File dla, instrukcję do Wykonaj Synchronizuj na program kart SD. 

Add INNE  Klient zadawane pytania:
P: 3 i 3 są digiprog DigiMaster both-  odometer correction tools , można powiedzieć mnie na -difference. DigiMaster 3 jest tak drogie, chcę wiedzieć o lepiej.
A: DigiMaster 3 posiada funkcję main z digiprog 3, ale modele samochodów obsługują one są różne, tak jak Didiprog 3 wsparcie Benz / BMW / Porsch kluczowej funkcji programowania, natomiast DigiMaster obsługiwać więcej modeli samochodów dla poduszki powietrznej funkcję resetowania Relacja .. Obsługiwane modele samochód nie jest relacje, ale uzupełniające Digiprog 3 ma 8 rodzaj język do wyboru, a jednocześnie Didiprog 3 ma tylko języka angielskiego .. 
P: Jak to aktualizuje 
A: Nasz DIGIMASTER 3 jest aktualizowana online przez You CAN wypełnij nasz Update użytkownika. aktualizacja strony ON w podręczniku. 
Q: I zobaczyć na żetony na swojej stronie internetowej, niektóre Dodaje modeli samochodów, czy mogę kupić to musi?
A: na produkt Mean Ilość item SS65 If chcesz zrobić więcej i nowszych CAR modele, wówczas można kupić IT Jeśli jesteś prostu chce zrobić na modelach samochodów na co załączonych plików, a następnie po prostu kupić tego produktu jest ok … 
Q : the muszę Rejestru najpierw After ją dostać, albo zanim go używać do pracy na samochodach? 
A: .. To trzeba Rejestr ale Will Rejestr IT gotowy przed nam się wysłać go do Ciebie Kiedy je dostać, można używać go bezpośrednio. 
P 😕 czy trzeba nazwę użytkownika i hasło i trzeba go zaktualizować, proszę powiedz mi, że to. 
a: nie trzeba nazwę użytkownika i hasło zignorować i Go Official Website aby zaktualizować .. 
Q: Kiedy używam go, nie znajdę moją listę samochodów, to znaczy, że nie może pracować w moim samochodzie?
:. Nie można używać przez ciebie na ON on oparty na chipie listy Chip Jest ON przy głównej przez Możesz zmienić jednostkę w oparciu o przebieg na co chip .. 
Q: od można go używać do zmiany na motocykl Models? 
A :. Tak 
Q : I staram się zmiany przebiegu zintegrowane w 2005 roku przez bMW E46 z VW Audi OBD Adapter prowadzenie instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, ale podanej w nim nie znaleziono (Pic) urządzeń? 
A: korzystanie przez Użytkownika w niewłaściwy sposób zmienić na liczniku WŁĄCZONEGO Ponieważ to nie jest bezpośrednio jedna zmiana. przebieg przez OBD. w przypadku korzystania z tej DigiMaster 3, jest szybka na ekranie, zobacz ten wiersz. trzeba usunąć chipa. na ekranie zostanie wyświetlony monit gdzie jest chip na desce rozdzielczej. Wykonaj polecenia, aby na chipie Remove, wówczas poprosi następczych w prawo do Wybierz w kabel do podłączenia z Chip na DigiMaster 3. 

Enjoy!

Korekta DigiMaster III ODOMETER ZINTEGROWANE Tech Więcej Pomoc AT tutaj Tapeta: 
http://www.mileageprogrammer.com/category/digimaster-3/

Ten wpis został opublikowany w kategorii odometer correction tool i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *