Jak: Połączenie ICOM Następny DHCP Configuration + WiFi

Cóż, będę chip moich kilku słowach doświadczenia Connection BMW ICOM Następny DHCP Configuration + WiFi

 

Narzędzie: ICOM next

Samochód: BMW F10

bmw-icom(1)

  1. DHCPI skonfigurowano to przed rozpoczęciem pracy z chińskim klonie ale ISTA + przyzwyczajenie połączyć z ICOM Dalej. Skonfigurowany ICOM DHCP, zrobił to samo z routerem TP-Link. Maskę podsieci dla sieci LAN to samo dla ICOM i routera. Otrzymuję błąd identyfikacyjny . Jeśli usunąć routera, połączenie jest OK, z wyjątkiem ICOM Bezpośredni opcji interfejsu w ISTA. I po wielu instrukcji konfiguracji DHCP znalezione w całym internecie.
  2. WIFI OptionIt jest dość frustrujące znalezieniu info z forum. Wszystkie plakaty zakładać każdy jest na poziomie wiedzy są na. Mam Icom następny prawdziwej i TP-Link router. Próbowałem konfigurowania sieci WLAN i mój ICOM wymyślił „UNSUPPORT usługi” w itoolradar i zielonym światłem, gdy w sieci WLAN Ethernet odłączony. Jednak moja ethernet następnie braku połączyć tak przywrócony ICOM. Masz mnie naprawdę worried.Well, przeszukano wiele w internecie ..

lmost rozwiązany !!! Udało się skonfigurować WIFI. Skonfigurowaniu TP-Link jako punkt dostępu, dostęp klucz podobny do tego w ICOM, nazwę punktu dostępowego wspólnego zarówno routera i konfiguracji ICOM. Następnie należy podłączyć TP-LINK do ICOM za pomocą kabla Ethernet, WiFi, połącz się z siecią Wi-Fi po prostu skonfigurować. Teraz mogę otrzymać adres IP w itoolradar tak, jakby był w trybie DHCP.

BUT IT CANT CONNECT TO CAR. Identyfikacja nie powiodła się. Próbowałem wszystkich opcji interfejsu. Nie trzeba pytać, interfejs skonfigurować Easy połączyć. Widzę ICOM interfejs w menedżer połączeń, KL15 ma napięcia, mam ethernet i Dcan pokazane jako dostępne protokoły Connection Manager, ale nadal nie ma szczęścia. Bezpośrednie połączenie z ethernet działa wspaniale. Gdzie jest dziwactwo w DHCP lub połączenie WIFI?

 

Cóż, mogę teraz pracować bezprzewodowo z dowolnym ICOM !!! 

Mój problem połączenie było adapter VMware. Wyłączył go i teraz mogę połączyć podłączając router TP-Link do ICOM i ustawienie go jako punktu dostępowego. ICOM DHCP, laptop w DHCP. Perfecto !!

Jedyną metodą, że nie mogę dostać się do pracy to czysta WIFI tj ICOM do samochodu, Router Wifi jako AccessPoint na mocy, laptop podłączony do punktu dostępowego WiFi. I nie dostać żadnego IP na itoolradar ten sposób. ICOM nie może być podłączenie do routera, ale szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie, ponieważ mój skonfigurować prace I, podłączonych do routera e ICOM poprzez ethernet

Próbowaliśmy Mypublic oprogramowania wifi, ale to nie działa na mojej wygranej 10, nie wiem dlaczego, po prostu nie tworzy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Car diagnostic tool i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *